Google Translate

Informácie o doručovaní

Spôsob doručenia

Osobný odber

Tovar si môžete vyzdvihnúť po emailovej alebo telefonickej výzve.

Vyzdvihnutie je na adrese :

COM Interiér s.r.o. ,

Šenkvicka 14/N

902 01 Pezinok

Čas vyzdvihnutia: Pondelok - Piatok: 09:00 – 18:00, sobota na vyžiadanie

Pri osobnom odbere je možné platiť v hotovosti aj platobnou kartou            

 Štandartné doručenie kuriérom

 - Objednaný tovar vám doručíme najneskôr do 2 pracovných dní  v rámci celej Slovenskej republiky, pokiaľ si tovar objednáte do 11-tej hodiny a je skladom

- Tovar bude doručený po prvé uzamykateľné dvere

- Vami objednaný tovar bude doručený kuriérskými spoločnosťami : DPD, Geis, Toptrans - Cena dopravy stanovená podľa váhy dodávky.Cena bude dohodnutá predom.

 Medzinárodné doručenie

 - Vami objednaný tovar vieme vyexpedovať spoločnosťou DPD aj do iných krajín ako je Slovenská republika a to všetky krajiny vrámci Európskej únie do váhy max. 31,5kg.

- Bližšie informácie Vám poskytneme na obchod@vsetkododomu.sk

- Cena dopravy bude závislá od hmotnosti a miesta resp. štátu doručenia

 

 Upozornenia !!!

 

- Pri doručení dôkladne skontrolujte balenie (aj zospodu). Ak zistíte, že balenie nesie známky mierneho poškodenia, zásielku preberte, ale uveďte poškodenie do preberacieho protokolu. Ak zistíte, že balenie nesie známky vážneho poškodenia, zásielku odmietnite a informujte nás emailom alebo telefonicky.

- Po doručení bezodkladne a dôkladne skontrolujte obsah balíku. Ak dodatočne zistíte, že tovar je poškodený alebo nekompletný, kontaktujte nás emailom alebo telefonicky. Reklamácie tohto charakteru prijímame maximálne do 24 hodín od doručenia.

- Odporúčame, aby ste si po dobu 7 pracovných dní ponechali všetky obalové materiály, v ktorých bol výrobok alebo jeho súčasti dodané. Taktiež odporúčame veľmi opatrné zaobchádzanie s výrobkom počas tejto doby a ponechať všetky ochranné fólie na tovare. Pokiaľ sa rozhodnete výrobok do 7 pracovných dní vrátiť, je dôležité, aby bol nepoškodený, neniesol známky používania a bol v kompletnom balení (Obchodné podmienky, čl. 5, ods. 3).